Biz Kimiz?

Firma Hakkında

Msy Yazılım siz değerli müşterilerimizin her türlü web tasarım ihtiyaçlarını kaliteli işinde uzman ve profesyonel ekibi ile karşılamaktadır. İşinde uzman ekibimiz sizlerin projelerinizi ve hayalinizdeki web sitesini uygun fiyat ve kalitesi ile eksiksiz bir şekilde en kısa sürede yapmaktadır.

Günümüz teknolojisi ve iş dünyasında bir İnternet sitesi açmak hem gerekli hemde devlet tarafından zorunluluk haline getirilmiştir. Ürünlerinizi en iyi şekilde internet ortamında tanıtmak ve diğer rakip firmalara göre daha çok ön plana çıkmak için sizin için gerekli olan şey bir internet sayfasıdır. Bu açıdan yaklaştığımız zaman msy yazilim  olarak sizlere en kaliteli hizmeti vermek için ürünlerinizi İnternet’te tanıtmak için tasarım ekibimiz elinden gelen en iyisin yapacaktır.

Bunun yanında elbette web siteniz tek başına yeterli olmayacaktır. Bu sebeple web sitesi internet dünyasında ki ilk adımınız olmalıdır. Bundan sonra yapılacak olması gereken ise İnternet Reklamcılığı ile binlerce kişiye ulaşmaktır. Bu yolda da sizlerle yürüyor sizi yalnız bırakmıyoruz. Tasarım ayağından sonra Seo ve Reklamcılık ayağında da profesyonel ekibiz siz değerli müşterilerimizin isteklerine göre Reklam ağı oluşturacak web site analizlerini yapacak ve doğru, kesin sonuç ile internet dünyasından tam verim almanızı sağlayacaktır.

Kurumsal Bilgiler

MİSYONUMUZ

Güvenilir ve sürekli hizmet vermenin yanında Özgün ve yenilikçi çözümler üreterek, Satış ve teslim sonrası servis ve bakım hizmetleri ile sürekli destek sunmaktayız. Gelişmiş teknolojileri ve bilimi kullanarak, Optimum çözüm önerileri ile ekonomik ve kaliteli hizmet sunmayı hedefliyoruz.

İyi planlama ve zaman yönetimi uygulayarak gecikmemek, Eleştiri ve önerilere açık olmak

VİZYONUMUZ

Msy Yazılım bilişim teknolojileri alanında müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamanın yanında; onların zamanını etkin kullanmasını, karlılığını ve verimini arttırmasını, rakiplerine karşı farklı olmasını sağlayacak yenilikçi çözümler üreten bir iş ortağı olmaktır.

TARİHÇEMİZ

Referans ve sayfalarımızı gezdikçe, bizi daha iyi tanıyacaksınız. İstanbul’un en bilinen prestijli merkezlerinden biri olan Beylikdüzü’ndeyiz. Dilediğiniz an tanışmak ve işlerimiz hakkında konuşmak üzere bir kahve içmek için sizi davet ediyoruz. Hakkımızda bilgi almak için projelerimizi inceleyebilirsiniz. Kısa süre içerisinde ulaştığımız müşteri profili, tamamen müşteri odaklı çalışma anlayışımız ile sesimizi geniş kitlelere duyurmak ve başarı sağlamak için çalışıyor, çabalıyoruz.

İNOVASYON

Bu süreçte kuruluşumuzdan bu yana, web sitemizin tasarım ve yazılım süreçlerini her daim online ve dinamik tutma gayretinde olduk. Bu bağlamda 2017 yılı itibari ile şirketimiz web sitesi farklı ve sıradışı tasarıma kavuşmuş ve bu anlamda yazılımsal altyapısını bütünü ile değiştirme kararı almıştır. Siz değerli kullanıcılarımızın aradığı hizmete en kısa yoldan ulaşabilmesi ve kullanım kolaylığı sağlanabilmesi açısından, web sitemiz yeni trend ve teknoloji ile donatılmıştır.