İnternet Reklamcılığı

İNTERNET REKLAMCILIĞI

İnternet Reklamcılığı web sitenizin en önemli unsurudur. Bir web sitesine ihtiyaç duymanız, size yeni umutlar açar. Günümüzde reklamcılığın %70’i gibi büyük bir kısmı artık internet üzerinden, internet reklamcılığı ile gerçekleşmekte. Firmanıza yeni müşteriler kazandırmak ve pazarlama gücünüze güç katmak için doğan internet reklamcılığı sayesinde çok kısa zamanda web sitenizin gücüyle paralel olarak binlerce, on binlerce müşteriye ulaşmanız mümkün. Bunu yaparken gerçekleştirdiğimiz iki önemli unsur var. Google Adwords ve Seo. Seo İnternet Reklamcılığı nın uzun vadede sonuçlar getirdiği sabit ve düşük bütçeli, web sitenizin arama motoru optimizasyonudur. Google Adwords ise Google üzerine yaptığınız gerçek bir reklam modülüdür. Bütçesi sabit olmamakla birlikte kendiniz de belirleyebilmektesiniz.

a

 İnternet Reklamcılığı

İnternet Reklamcılığı Web siteniz için en gerekli unsurdur. Google Adwords ve Seo Hizmetleri İnternet Reklamcılığı için olmazsa olmazdır. Web sitenizin tek başına var olması anlamsızdır. Web sitenize aktif kullanıcılar çekemediğiniz sürece size hiç bir avantaj sağlamayacaktır. Bu doğrultuda bizim için web sitesi amaç değil araçtır.

Google Adwords

Google Adwords, Google’da herhangi bir arama yapıldığında aranılan ürün, hizmet ya da bilgiye uygun reklamların kullanıcıya gösterilmesini sağlayan sistemdir. Google Adwords sayesinde aradığınız ürün, hizmet ya da bilgiye ihtiyaç duyduğunuz anda ulaşabilir ve satın alabilirsiniz.

Seo

Google AdWords, bütçeniz ne olursa olsun Google’da reklam yayınlamanın hızlı ve basit bir yoludur. AdWords reklamları, arama sonuçlarıyla birlikte Google’da ve büyüyenGoogle Ağı’ndaki AOL, EarthLink, Antoloji.com ile Blogcu.com gibi arama ve içerik sitelerinde görüntülenir. Google’da yapılan aramalarla ve Google Ağında her gün görüntülenen sayfalarla Google AdWords reklamlarınız geniş bir hedef kitleye ulaşır.

Sosyal Medya

Sosyal Medya Reklamcılığı genel olarak uygun bütçeli olmakla beraber çalıştığınız sektöre göre etkili sonuçlar direkt olarak sağlanabiliyor. Firmanıza marka değeri katma aşamasında en büyük etkisi olan sosyal medya reklamcılığı hem maliyet cebinizin dostu hemde etkili bir prestij kaynağı.

VAZGEÇİLMEZ UNSUR: İNOVASYON

İnternet Reklamcılığı nın en büyük payı elbette kurumsal web sitelerine yapılan yatırımlardır. Bu doğrultuda web sitenizin müşterilere ulaştırdıktan sonra kesin sonuca odaklı siteler olması önemlidir. Bu doğrultuda kuruluşumuzdan bu yana, web sitenizin tasarım ve yazılım süreçlerini her daim online ve dinamik tutma gayretindeyiz.

a

Addwords Neden önemli?

Web siteniz her zaman tek başına yetersizdir. Web sitenizi canlı ve dinamik tutan aktif kullanıcılarınızdır. Uzun vadede Seo işlemi ile Google, Yandex gibi arama motorlarında; belirli anahtar kelimelerde üst sıralarda olmanızı garantiliyoruz. Ancak kısa vadede kolay sonuç ve aktif kullanıcı çekmeniz önemlidir. Bunun içinde Google Addwords %90 a yakın kesin sonuç ağıyla web sitenizin vazgeçilmezlerinden birisi olmalıdır.

Seo Neden önemli?

Google Adwords ile kısa vadede kesin çözüm olanakları alabilirsiniz. Ancak uzun vadede gerekli olan hizmet Seo hizmeti olacaktır. Google Adwords ile hizmet vermek istediğiniz, ulaşmak istediğiniz kitleleri yakalamak hem maliyetli hemde geçicidir. Ancak Seo hizmeti hem daha uygun bütçelerle hemde kalıcı kitle yakalamayı sağlar.