Adwords Reklam Deneyimi

Teknolojinin gelişmesiyle beraber ortaya çıkan sosyal medya kavramı dünyada bir çok sektörü değiştirirken bu sektörden en çok etkilenen ise Adwords Reklam olmuştu. Bireylere gelenekselde arz oluşturan reklamların yanına artık talep üzerine reklam verilebilir hale gelmişti. Mesela benim bisikletim bozulduysa internet üzerinden bisikletçi talep edebiliyor hale gelmiştim. Bu gibi talep üzerine kurulan web siteleri ise reklamcılık sektörüne yeni bir sayfa açmıştı. Reklamcılık kavramı her geçen gün daha fazla büyüyor, daha fazla insana ulaşabiliyordu. Geleneksel reklamcılıkta yüksek maliyetler nedeniyle reklam veremeyen küçük esnaf bile reklam vermeye başlamıştı. Talep üzerine yoğunlaşmaya başlayan reklamcılık akımına dijital reklamcılık adı altında yep yeni bir sektör olarak büyümeye, çınar açmaya devam etti. Bu gelişimi önceden fark edenler fark yaratmış, yeni fark edenlerde fark yaratmaya başladı. İş veren potansiyel müşterilerine daha kolay ulaşıyor, bireyler ise doğru araştırmanın sonucunda isteklerini daha kolay gerçekleştirebilir hale geldi. Dijital reklamcılık deneyimini hemen sizde yakalayın.

Hemen reklam ver, websitesi ücretsiz

Adwords Reklam Nedir?

Yeni medya olarak tabir edilen online kanallarda (internet) ürün ve hizmetlerimizin varlığını bir ücret karşılığında internet kullanıcısı olan potansiyel müşterilerimize sunmak üzere yaptığımız tanıtım çalışmalarına Adwords Reklam diyoruz.

Adwords Reklam aynı zamanda potansiyel müşterilerimize ulaşmamızda kullanılan en etkili yöntemdir.

Neden Adwords Reklam

Günümüzün en etkili reklamcılık mecrası haline gelen Adwords Reklamnın reklam verenler için birçok avantajı bulunmaktadır. Gelin Adwords Reklamının reklam verenlere sunduğu avantajlara birlikte bakalım.

Adwords Reklam nda Web Sitesinin Önemi

Yeni bir şirket açılışı yaptınız veya bir işletmeniz var ve şirketinizin tanıtımını, dijital anlamda pazara açmak istediniz. İlk yapmanız gereken şey bir websitesi kurmak olmalıdır. Web siteleri sizin dijital dükkanınızda denebilir. Dijital anlamda bir dükkan oluşturduktan sonra ancak markanızın reklamını yapabilir, bir pazar oluşturabilir, potansiyel müşterilerinize ulaşabilirsiniz. Hemen hemen tüm reklamlar, potansiyel müşterinizi sizin dijital dükkanınıza yani web sitenize tıklatıp sizin tanıtımınızı en iyi şekilde yapmayı amaçlar. Bu doğrultuda web sitesi kurmak zorunluluk gibi bir şeydir. Normal şartlarda bir web sitesi kurmak küçük bir işletme için maliyetli olsa da biz reklam vereceğine taahüt eden müşterilerimize profesyonel ekiple oluşturulan profesyonel web sitelerini tamamen ücretsiz yapıyoruz. Domain hosting dahil tüm web sitesinin inşası sürecinde 1 kuruş dahi talep etmeden, sadece reklamlarınıza yoğunlaşmak istiyoruz.

Google Ads

Google Ads, Google’da herhangi bir arama yapıldığında aranılan ürün, hizmet ya da bilgiye uygun reklamların kullanıcıya gösterilmesini sağlayan sistemdir. Google Ads sayesinde aradığınız ürün, hizmet ya da bilgiye ihtiyaç duyduğunuz anda ulaşabilir ve satın alabilirsiniz.

Google Ads Nedir?

Google Ads, bütçeniz ne olursa olsun Google’da reklam yayınlamanın hızlı ve basit bir yoludur. Ads reklamları, arama sonuçlarıyla birlikte Google’da ve büyüyen Google Ağı’ndaki AOL, EarthLink, Antoloji.com ile Blogcu.com gibi arama

ve içerik sitelerinde görüntülenir. Google’da yapılan aramalarla ve Google Ağında her gün görüntülenen sayfalarla Google Ads reklamlarınız geniş bir hedef kitleye ulaşır.

Neden Ads danışmanlığı?

 Google Ads Danışmanlığı ise profesyonel bir ajans veya uzman tarafından arama anahtarlarınızın belirlenmesi, reklam bütçenizin ve reklam yayımlanma saatlerinizin optimize edilmesi işlemlerinin yapılmasını sağlar. Danışmanlık yapan ajans veya bireysel Ads uzmanı belirli periyotlar ile (haftalık, aylık veya belirli bir zaman) raporlar sunacaktır. Bu raporlar sizin firma işletme veya kurumunuzla ilgili yönetimsel kararlar almanıza faydalı olacaktır.

Ads Neden Önemli?

 Günümüzde internet üzerinden yapılan satışların, ürün veya hizmet araştırmalarının, işletmeler ile olan bağlantıların %71 i arama motorunda yapılan aramalar ile başlamaktadır. Böylece doğru yerde, doğru zamanda, doğru kişilere hazırlamış olduğumuz reklam kampanyaları ile daha hızlı ulaşırız. Ayrıca Google Ads’de reklam bütçenizi, reklam yayınlanma zamanlarını, hedef kitlenizi siz belirleyerek daha kontrollü olabilirsiniz.

 Google, ülkemizde yapılan web aramalarında büyük bir paya sahiptir. Kullanıcılar sunduğunuz ürün veya hizmet ile ilgili arama yaptığında reklamınız tetiklenir ve ilk sayfada yayınlanır. Bu sayede nokta atışı yaparak doğru müşterileri çekebilirsiniz.

 

REKLAMLARINIZI HEMEN GOOGLE’DA YAYINLAMAK İSTER MİSİNİZ?

Hemen reklam ver, websitesi ücretsiz

Hemen Paneli İncele ve Reklamlara Başla

Neden Adwords Danışmanlığı

 Adwords Danışmanlığı ise profesyonel bir ajans veya uzman tarafından arama anahtarlarınızın belirlenmesi, reklam bütçenizin ve reklam yayımlanma saatlerinizin optimize edilmesi işlemlerinin yapılmasını sağlar. Danışmanlık yapan ajans veya bireysel Ads uzmanı belirli periyotlar ile (haftalık, aylık veya belirli bir zaman) raporlar sunacaktır. Bu raporlar sizin firma işletme veya kurumunuzla ilgili yönetimsel kararlar almanıza faydalı olacaktır.

Neden Adwords Uzmanı

Adwords Uzmanı, Google Adwords kampanya sürecini profesyonel olarak yöneten kişilere verilen unvandır. Online alışveriş sitenizin müşteri sayısını, ciro ve marka bilinilirliğini artırmak için Google çok önemli bir rol oynamaktadır.

Google Adwords yeni adıyla Google Ads ile şirketiniz için daha fazla yatırım getirisi ve daha fazla kar elde edebilirsiniz.

En İyi Google AdWords Ajansı

En iyi Google reklam ajansı kimdir nasıl olur diye sorarsanız, bize göre en iyi Google Adwords Ajansı işinizi  iyi anlayıp en doğru reklam kurgularını işletmeniz için oluşturan, en doğru reklam metinlerini yaratan, en doğru hedefleme yöntemlerini kullanan ve Google reklamlarının performansını en iyi ölçüp gereken manevraları en hızlı şekilde yapan reklam ajansıdır. 

Açık Sohbet
1
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Merhaba size Msy Yazılım Web Sitesi Üzerinden Mesaj Atıyorum.
Hemen Arayın