GOOGLE ADS İSTANBULDA

İstanbulda Google Ads Sosyal Medya Reklamı İnternet de reklam vermek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Msy Yazılım Ajans’ı olarak İstanbulda bölgesinde sizlere hizmet sunmaktayız. Google Ads reklamı, Facebook reklamı, Youtube video reklamı, uygulama reklamları vererek sizde müşteri portföyünüzü arttırabilirsiniz. Facebook reklamı vermek sizi, web sitenizi, ürünlerinizi, hizmetlerinizi hedef kitlenize anında ulaştırmanıza aracı olmaktadır. İstanbuldadeki internet reklamı veren firmalar arıyorsanız sosyal medya çalışmalarımızdan faydalanın. Facabook reklamı, google ads reklamı, youtube video reklamı vererek müşteri potansiyelinizi kat kat arttırabilirsiniz. Teknik olarak bilinmesi gereken en iyi reklam kanallarının bir firmaya ya da kuruluşa ne kadar faydalı olabilmesidir. Firmaların reklam kanallarını seçerken hedefledikleri kitlenin o reklam kanalındaki kitlede olup olmamasına dikkat etmeleri gerekmektedir. Bu kanallardan genel itibariyle Video kanalları, bir web sitesine reklam verme, Google Ads Reklamları ve Sosyal Medya reklamları olarak değerlendirebilirsiniz. Ancak seçeceğiniz hedef kitle doğrultusunda yukarıdaki reklam kanallarına yönelmelisiniz. İstanbulda bölgesinde internette reklam vermek için hemen bizi arayabilirsiniz. İstanbulün en uygun internet reklamı fiyatları ile sizde daha fazla para kazanabilirsiniz.

 

REKLAMLARINIZI HEMEN GOOGLE’DA YAYINLAMAK İSTER MİSİNİZ?

Google Ads

 Google Ads, Google’da herhangi bir arama yapıldığında aranılan ürün, hizmet ya da bilgiye uygun reklamların kullanıcıya gösterilmesini sağlayan sistemdir. Google Ads sayesinde aradığınız ürün, hizmet ya da bilgiye ihtiyaç duyduğunuz anda ulaşabilir ve satın alabilirsiniz.

Google Ads Nedir?

 Google Ads, bütçeniz ne olursa olsun Google’da reklam yayınlamanın hızlı ve basit bir yoludur. Ads reklamları, arama sonuçlarıyla birlikte Google’da ve büyüyen Google Ağı’ndaki AOL, EarthLink, Antoloji.com ile Blogcu.com gibi arama ve içerik sitelerinde görüntülenir. Google’da yapılan aramalarla ve Google Ağında her gün görüntülenen sayfalarla Google Ads reklamlarınız geniş bir hedef kitleye ulaşır.

Neden Ads danışmanlığı?

 Google Ads Danışmanlığı ise profesyonel bir ajans veya uzman tarafından arama anahtarlarınızın belirlenmesi, reklam bütçenizin ve reklam yayımlanma saatlerinizin optimize edilmesi işlemlerinin yapılmasını sağlar. Danışmanlık yapan ajans veya bireysel Ads uzmanı belirli periyotlar ile (haftalık, aylık veya belirli bir zaman) raporlar sunacaktır. Bu raporlar sizin firma işletme veya kurumunuzla ilgili yönetimsel kararlar almanıza faydalı olacaktır.

Ads Neden Önemli?

 Günümüzde internet üzerinden yapılan satışların, ürün veya hizmet araştırmalarının, işletmeler ile olan bağlantıların %71 i arama motorunda yapılan aramalar ile başlamaktadır. Böylece doğru yerde, doğru zamanda, doğru kişilere hazırlamış olduğumuz reklam kampanyaları ile daha hızlı ulaşırız. Ayrıca Google AdWords’te reklam bütçenizi, reklam yayınlanma zamanlarını, hedef kitlenizi siz belirleyerek daha kontrollü olabilirsiniz.

 Google, ülkemizde yapılan web aramalarında büyük bir paya sahiptir. Kullanıcılar sunduğunuz ürün veya hizmet ile ilgili arama yaptığında reklamınız tetiklenir ve ilk sayfada yayınlanır. Bu sayede nokta atışı yaparak doğru müşterileri çekebilirsiniz.

Açık Sohbet
1
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Merhaba size Msy Yazılım Web Sitesi Üzerinden Mesaj Atıyorum.
Hemen Arayın