Google Harita
Kaydınız Var Mı?

Google'da Üst Sıralarda Yerinizi Alın !

Google Harita Kaydınız Var Mı?

Google haritaların önemi, özellikle akıllı telefonların kullanımının artmasıyla daha da yaygınlaştı. Google aramalarında sürekli haritalar ile karşılaşılıyor. İşletme bilgilerinizin, web sitenizin ve resimlerinizin yer aldığı bu haritalar müşterilerinizin, firmanızın lokasyon bilgilerine çok daha çabuk ulaşmasında önemli bir etkendir.

Google haritalar konumunuzu göstermekten çok daha fazlasını sağlar. Sizi arayanlar haritalar kısmında telefon numaralarınızı, site adresinizi, e-mail adresinizi, çalışma saatlerinizi anında görüntüleyebilirler. Google haritalar, bir internet sitesi gibi istediğiniz zaman düzenleme yapabileceğiniz bir alandır.

 

İşletmeler için göz ardı edilemeyen pazarlama kanallarından biri haline gelen Google’da potansiyel müşterilerinize ulaşmak ve pazar payımızı büyüterek rakiplerinizin önüne geçmek amacıyla kullanabileceğimiz en önemli alan haritalar yani Google Maps (Google My Business)’tir.

Benim İşletmem, Google Harita Açmak Size Ne Kazandırır?

 • Potansiyel yeni müşterilerinize tek tıklama ile ulaşabilirsiniz
 • Akıllı telefonlar sayesinde kolayca bulunabilirsiniz
 • Arama motorlarında işiniz ile alakalı aramalarda yer alabilirsiniz
 • Adres tarifi yapmakla uğraşmanıza gerek kalmaz
 • İşletme adres, telefon, web siteniz ve resimleriniz arama motorlarında 7/24 gösterilir
 • İşletmenize en yakın müşterilere erişim imkanı sağlar
 • Tüm navigasyon cihazlarına kayıt imkanı verir
 • İşletmenizi rakiplerinize karşı her alanda yukarıya taşırsınız
 • İşletmenizin marka değeri artar

Google My Business’a (Benim İşletmem) Nasıl Kayıt Olabilirim?

Google haritalara kayıt olarak, potansiyel müşterilerinize hemen ulaşmak MSY Yazılım ile çok kolay !

Türkiye’nin milyonlarca internet kullanıcısına sahip en çok tercih edilen arama motoru Google haritalarında yer alarak dijital dünyadaki pazar payınızı büyütebilir, onlarca farklı konumu tek bir işlemle kayıt etmenin rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Google harita kaydı için bizlere iletmeniz gereken birkaç bilgi mevcuttur. Bunlar;

 • İşletmenizin varsa mevcut internet sitesi
 • İşletmenize ait adres bilgileri
 • İşletmenize ait resimler
 • Çalışma saati bilgileri

İşletmenizin iletişim bilgileri

Google Harita Açmak

Google haritalar yani Benim İşletmem hesabınızda, işletmenizin sektörü, hizmet alanı, adresi, çalışma saatleri, iletişim numarası, randevu adresi, fotoğrafları ve potansiyel müşterilerinizin merak ettiği soruların yanıtını bulacağı soru-cevap alanları başta olmak üzere tüm detaylar bulunur. Arama motorlarında görünür olmak ve birçok lokasyonda yapacağınız işlemleri tek bir alandan yönetmek için bizimle hemen iletişime geçebilir, dijital harita uzmanlarımızdan Google harita kayıdı için detayları öğrenebilirsiniz! 

Google Haritalar (Google My Business)
Neden Önemli?

 

Günümüzde milyonlarca kişi yemek için gideceği restoranı, kalacağı oteli, dostlarıyla keyifli dakikalar geçireceği kafeyi ya da sağlığını emanet ettiği kliniği Google haritalar aracılığıyla buluyor ve bu arayış esnasında işletmelerin iş alanlarından iletişim ve adres bilgilerine kadar tüm detayları inceleyebiliyor. Potansiyel müşterilerine ulaşmak ve rakiplerini arka planda bırakmak isteyen işletmeler, firmalar için Google haritalar çok önemlidir. Ayrıca Google haritaların haricinde diğer tüm arama motorları ve navigasyon cihazlarında yer almak için MSY Yazılım ile iletişime geçmeniz yeterlidir!

Açık Sohbet
1
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Merhaba size Msy Yazılım Web Sitesi Üzerinden Mesaj Atıyorum.
Hemen Arayın