SATIŞ ORTAKLIĞI

Msy Yazılım’ı müşterilerinize tavsiye edin. Yapacakları her ödemeden düzenli komisyon kazanın. Formu doldurun size geri dönüş yapalım.

Satış ortaklarımıza şimdiye kadar 759.819 TL ödeme yaptık.

Ortaklık Programı Nedir?

Ortaklık programımız, müşterilerinizi bize yönlendirmeniz karşılığında size yüzde üzerinden komisyon ödeme sistemidir.

Bir Ücret Ödemeli Miyim?

Satış ortağımız olmanız için herhangi bir ücret ödemenize veya farklı bir gerekçeye kesinlikle ihtiyaç yoktur.

Kimler Faydalanabilir?

Ajans kurumları, matbaa, tabela ve reklam, fotoğrafçı, freelancer gibi reklam sektörüne hizmet eden kişiler bizimle satış ortaklığı kurabilir.

Satış Ortaklığımızdan Yararlanabileceğiniz Hizmetlerimiz

Web Site Tasarımı

Domain ve Hosting Hizmeti

Seo Optimizasyonu

Web Tabanlı Yazılım

Google Reklamları

Google Haritalar

İnternet Reklamcılığı

Sosyal Medya Reklamları

 

Sıkça Sorulan Sorular

 

Programa kişiler veya kurumlar katılabilir. Programımız, sektöründe yer edinmiş, müşterilerinin güvenini kazanmış ve desteğine başvurulan değerli firmaları ve danışmanları hedefler. Bunun dışında, programa başvurmanın herhangi bir teknik ön şartı yoktur.

Programa, web sitemizdeki form üzerinden başvurabilirsiniz. Ekibimiz, sizinle bağlantıya geçer ve hızlı bir değerlendirmenin ardından programa dahil edilirsiniz.

Hayır. İş Ortaklığı Programı’nda yer almanın herhangi bir maliyeti yoktur.

Program boyuna her ay gerçekleşecek Google Ads, Facebook Ads eğitimlerine ve ürünlerle ilgili satış eğitimlerine ücretsiz olarak katılabileceksiniz. Eğitimler online olarak gerçekleştirilmektedir, bilgisayar başından rahatlıkla katılım sağlayabilirsiniz. Ayrıca, bayi panelinizdeki çeşitli referans dökümanlar ve bilgi kaynaklarından da her zaman yararlanabilirsiniz.

İnternet reklamcılığı (Google, Facebook, Instagram ve LinkedIn reklamları) ve web sitesi tasarımı günümüzde KOBİ’lerin en çok talep gösterdiği hizmetlerdir ve bu hizmetlerde Msy yazılımın’nın 10 yıldan fazla tecrübesi vardır. İş ortaklığı programı dahilinde müşterilerinizi bu hizmetlerden faydalandırabilirsiniz.

Msy Yazılıma yönlendirdiğiniz ve satışı tamamlanın ilk müşteriyle birlikte kazanmaya başlarsınız. Kazanmanız için satışı sizin yapmanız, hatta müşteriyle görüşme yapmanız bile şart değildir. Yönlendirme sağlamış olmanız yeterlidir.

Hayır! Getirdiğiniz müşterinin sağladığı tüm gelirlerden komisyon kazanmaya devam edersiniz. Böylelikle, müşterileriniz reklamlarına devam ettikçe düzenli geliriniz de devam eder.

Msy Yazılım’ın, müşterinin ihtiyaçlarına karşılık gelen avantajlı reklam bütçesi ve web sitesi paketleri bulunur. Kendiniz, veya Msy Yazılım temsilcinizin desteğiyle müşteri adayı için uygun paketleri belirleyip önermenizi tavsiye ederiz.

Kesinlikle! İş Ortaklığı Programı’na dahil olduğunuzda toplantılarda kullanabileceğiniz sunumlar ve broşürlerden yararlanabilirsiniz. Sunum materyallerimiz sürekli güncel tutulur.

Programa katılımınızdan itibaren CRM sistemine iş ortağı olarak kendi kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapacak, müşteri adaylarınızı ve yaptıkları ödemeleri ve elde ettiğiniz kazançları bu sistem üzerinden online olarak takip edebileceksiniz.

 

İş ortağımız olmaya hazır mısınız ?

Formu Doldurun, Birlikte Çalışalım.

Açık Sohbet
1
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Merhaba size Msy Yazılım Web Sitesi Üzerinden Mesaj Atıyorum.
Hemen Arayın