Seo

Seo (Search Engine Optimation) uzun vadede arama motorlarında ilk sıralarda çıkmanızı sağlayan sistemdir.

[qode_elements_holder number_of_columns=”one_column”][qode_elements_holder_item item_padding=”56px 0 0 38%” advanced_animations=”no” item_padding_1024_1280=”0px 0 0 15%” item_padding_768_1024=”0px 0 0 8%” item_padding_600_768=”0px 0 0 10%” item_padding_480_600=”0px 0 0 10%” item_padding_480=”0px 0 0 10%”]

Web Siteniz hep ilk sıralarda olsun ister misiniz?

Web siteniz uzun vadede ilk sürekli ilk sıralarda olarak sonuç almanızı kolaylaştırır.

[button target=”_self” hover_type=”default” text_align=”right” text=”Hemen Arayın” icon_color=”#1f96f2″ link=”tel:+908504200088″ color=”#1f96f2″ hover_color=”#81d742″ border_color=”#686868″ hover_border_color=”#000000″]
[/qode_elements_holder_item][/qode_elements_holder]
[qode_elements_holder number_of_columns=”one_column”][qode_elements_holder_item item_padding=”0 0 0 4%” advanced_animations=”no”]
[/qode_elements_holder_item][/qode_elements_holder]

SEO (Search Engine Optimization)

SEO en yenilikçi dijital pazarlama stratejisidir. Sitenizin sektörel kelimelerde üst sıralarda yer alıp daha fazla ziyaretçi ve müşteri elde etmenizi sağlayan yatırım maliyeti en düşük ve ticari geri dönüşü en yüksek dijital bir reklam stratejisidir.

Seo Nedir?

(Search Engine Optimization), kısaltmasıdır. Arama motorları SEO işlemleri ile web sitelerini daha kolay bir şekilde taraması için yapılan teknik kriter düzenlemelerdir. (Search Engine Optimization) Türkçe de Arama motoru optimizasyonu demektir.

SEO

, Google, Yandex, Yahoo gibi arama motorlarına yönelik yapılan iyileştirme ve optimizasyon çalışmalarıdır. Site içi ve site dışı SEO olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Arama motorlarında yükselmek adına yapılan işlemlerin tamamını kapsamaktadır.

SEO, Arama Motorlarında sitelerin veya sayfaların üst sıralara çıkarılmasına yönelik yapılan çalışmaları kapsar.

Neden SEO Danışmanlığı ?

Yapılan araştırmalar, pek çok İnternet kullanıcısının Web sitelerini Google, Yandex ve Bing gibi arama motorlarında yaptıkları aramalar sayesinde keşfettiğini göstermektedir. Bu nedenle ürün ve hizmetlerinizi tanıtan Web sitenizin hedef arama kelimeleri ile yapılan aramalarda görünür olması, şirketinizin başarısı ve bilinirliği açısından önem taşımaktadır.

Arama Motoru sıralama algoritmaları her yıl giderek daha karmaşık hale geliyorlar. Bundan sadece birkaç sene önce Web sitenizi arama motorlarına göndermeniz ve birkaç meta etiket takviyesi yapmanız hedef kelimeleriniz ile yapılan aramalarda üst sıralarda yer almanız için yeterliydi. Ancak, Web siteleri arasında gün geçtikçe artan rekabet nedeniyle bu rahat günler oldukça gerilerde kaldı.

Arama Motorlarında, Web sitenizin görünürlüğünü arttırarak daha fazla müşteriye ulaşabilmek için doğru bir planlama yapmak gerekmekte. Bu planlama ile belirlenen hedeflere ulaşıldığı zaman doğal arama sonuçlarında üst sıralarda yer alarak sitenize gelen organik ziyaretçi trafiğinden dönüşüm elde edebilir ve satışı ve müşteri hedeflerinizi tutturabilirsiniz.

Arama Motorlarında, Web sitenizin görünürlüğünü arttırarak daha fazla müşteriye ulaşabilmek için doğru bir planlama yapmanız gerekiyor. Bu planlama ile belirlenen hedeflere ulaşıldığı zaman doğal arama sonuçlarında üst sıralarda yer alabilir ve sitenize gelen organik ziyaretçi trafiğinden dönüşüm elde edebilir, bir başka ifade ile müşteri portföyünüzü genişletebilirsiniz.

Maliyet Belirleme

Bütçe belirlerken hizmet verdiğiniz sektör ve sektörün internet reklamcılığında ki rekabeti göz önüne alınarak bir strateji belirlenir. Bu strateji doğrultusunda ilerlerken belirli anahtar kelimeler de ki yoğun rekabet arttıkça maliyet de artar.

Genellikle anahtar kelimelerin yoğunluğuna ve çıkmak istediğiniz sözcüklerin genelliğine göre yapılan proje stratejisi doğrultusunda aylık bir bütçe belirlenir. Bu bütçe belirlenmesi sonrasında ki süreçte aylık olarak ödemeler alınır ve yaklaşık 4 ayın sonunda sonuç alınmaya başlanır.

Bütçe belirlerken bir çok kritere dikkat etmekteyiz;

  • Hizmet verdiğiniz sektör de ki rekabet oranına
  • Google, Yandex, Yahoo gibi arama motorlarının anahtar kelimelerinizin aylık aranma sayısına
  • Anahtar kelimelerinizin genel mi yoksa detay mı olduğuna ( Ör: Oto Tamirci genel bir kelimeyken Bmw M5 kaporta tamiri detay bir kelimedir.)

Seo Neden Önemli?

Seo Danışmanlığı hizmeti ile uzun vadede sitenize organik kalıcı ziyaretçiler çekebilmek mümkündür.

Google Adwords ile kısa vadede kesin çözüm olanakları alabilirsiniz. Ancak uzun vadede gerekli olan hizmet Seo hizmeti olacaktır. Google Adwords ile hizmet vermek istediğiniz, ulaşmak istediğiniz kitleleri yakalamak hem maliyetli hemde geçicidir. Ancak Seo hizmeti hem daha uygun bütçelerle hemde kalıcı kitle yakalamayı sağlar.

Açık Sohbet
1
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Merhaba size Msy Yazılım Web Sitesi Üzerinden Mesaj Atıyorum.
Hemen Arayın