SEO Şişli

Detaylı Bilgi İçin

Bize Ulaşın: 0850 420 00 88

Seo Şişli –> (Search Engine Optimation) uzun vadede arama motorlarında ilk sıralarda çıkmanızı sağlayan sistemdir.

SEO en yenilikçi dijital pazarlama stratejisidir. Sitenizin sektörel kelimelerde üst sıralarda yer alıp daha fazla ziyaretçi ve müşteri elde etmenizi sağlayan yatırım maliyeti en düşük ve ticari geri dönüşü en yüksek dijital bir reklam stratejisidir.

Seo Nedir?

(Search Engine Optimization), kısaltmasıdır. Arama motorları SEO işlemleri ile web sitelerini daha kolay bir şekilde taraması için yapılan teknik kriter düzenlemelerdir. (Search Engine Optimization) Türkçe de Arama motoru optimizasyonu demektir.

SEO

Google, Yandex, Yahoo gibi arama motorlarına yönelik yapılan iyileştirme ve optimizasyon çalışmalarıdır. Site içi ve site dışı SEO olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Arama motorlarında yükselmek adına yapılan işlemlerin tamamını kapsamaktadır.

(SEARCH ENGİNE OPTİMİZATİON) , Arama Motorlarında sitelerin veya sayfaların üst sıralara çıkarılmasına yönelik yapılan çalışmaları kapsar.

Seo Şişli

NEDEN SEO DANIŞMANLIĞI ?

Yapılan araştırmalar, pek çok İnternet kullanıcısının Web sitelerini Google, Yandex ve Bing gibi arama motorlarında yaptıkları aramalar sayesinde keşfettiğini göstermektedir. Bu nedenle ürün ve hizmetlerinizi tanıtan Web sitenizin hedef arama kelimeleri ile yapılan aramalarda görünür olması, şirketinizin başarısı ve bilinirliği açısından önem taşımaktadır.

Arama Motoru sıralama algoritmaları her yıl giderek daha karmaşık hale geliyorlar. Bundan sadece birkaç sene önce Web sitenizi arama motorlarına göndermeniz ve birkaç meta etiket takviyesi yapmanız hedef kelimeleriniz ile yapılan aramalarda üst sıralarda yer almanız için yeterliydi. Ancak, Web siteleri arasında gün geçtikçe artan rekabet nedeniyle bu rahat günler oldukça gerilerde kaldı.

Arama Motorlarında, Web sitenizin görünürlüğünü arttırarak daha fazla müşteriye ulaşabilmek için doğru bir planlama yapmak gerekmekte. Bu planlama ile belirlenen hedeflere ulaşıldığı zaman doğal arama sonuçlarında üst sıralarda yer alarak sitenize gelen organik ziyaretçi trafiğinden dönüşüm elde edebilir ve satışı ve müşteri hedeflerinizi tutturabilirsiniz.

Arama Motorlarında, Web sitenizin görünürlüğünü arttırarak daha fazla müşteriye ulaşabilmek için doğru bir planlama yapmanız gerekiyor. Bu planlama ile belirlenen hedeflere ulaşıldığı zaman doğal arama sonuçlarında üst sıralarda yer alabilir ve sitenize gelen organik ziyaretçi trafiğinden dönüşüm elde edebilir, bir başka ifade ile müşteri portföyünüzü genişletebilirsiniz.

Maliyet Belirleme

Bütçe belirlerken hizmet veriğiniz sektör ve sektörün internet reklamcılığında ki rekabeti göz önüne alınarak bir strateji belirlenir. Bu streteji doğrultusunda ilerleken belirli anahtar kelimeler de ki yoğun rekabet arttıkça maliyet de artar.
Genellikle anahtar kelimenin yoğunluna ve çıkmak istediğiniz sözcüklerin genelliğine göre yapılan proje stratejisi doğrultusunda aylık bir bütçe belirlenir. Bu bütçe belirlenmesi sonrasında ki süreçte aylık olarak ödemeler alınır ve yaklaşık 4 ayın sonunda sonuç alınmaya başlanır.

Açık Sohbet
1
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Merhaba size Msy Yazılım Web Sitesi Üzerinden Mesaj Atıyorum.
Hemen Arayın