Seo Hizmeti ile Rakiplerinizin Önüne Geçebilirsiniz! Bize Ulaşın Tel: +90 505 937 60 34

01
01
Neden SEO Hizmeti?

MSY Yazılım tarafından yapılan araştırmalara göre, pek çok İnternet kullanıcısının Web sitelerini Google, Yandex ve Bing gibi arama motorlarında yaptıkları aramalar sayesinde keşfettiğini göstermektedir. Bu nedenle ürün ve hizmetlerinizi tanıtan Web sitenizin hedef arama kelimeleri ile yapılan aramalarda görünür olması, şirketinizin başarısı ve bilinirliği açısından önem taşımaktadır.

03
03
SEO (SEARCH ENGİNE OPTİMİZATİON)

SEO en yenilikçi dijital pazarlama stratejisidir. Sitenizin sektörel kelimelerde üst sıralarda yer alıp daha fazla ziyaretçi ve müşteri elde etmenizi sağlayan yatırım maliyeti en düşük ve ticari geri dönüşü en yüksek dijital bir reklam stratejisidir. Seo için en önemli olan web sitenizdir, kaliteli bir web sitesi ile kaliteli bir seo etkileşim halindedir.

02
02
Seo Hizmeti Neden Önemli?

Seo Danışmanlığı hizmeti ile uzun vadede sitenize organik kalıcı ziyaretçiler çekebilmek mümkündür. Google Adwords ile kısa vadede kesin çözüm olanakları alabilirsiniz. Ancak uzun vadede gerekli olan hizmet Seo hizmeti olacaktır. Google Adwords ile hizmet vermek istediğiniz, ulaşmak istediğiniz kitleleri yakalamak hem maliyetli hemde geçicidir. Ancak Seo hizmeti hem daha uygun bütçelerle hemde kalıcı kitle yakalamayı sağlar.

04
04
Maliyet Belirleme

Belirli anahtar kelimeler de ki yoğun rekabet arttıkça maliyet de artar. Genellikle anahtar kelimelerin yoğunluğuna ve çıkmak istediğiniz sözcüklerin genelliğine göre yapılan proje stratejisi doğrultusunda aylık bir bütçe belirlenir. Bu bütçe belirlenmesi sonrasında ki süreçte aylık olarak ödemeler alınır ve yaklaşık 4 ayın sonunda sonuç alınmaya başlanır. Bütçe belirlerken bir çok kritere dikkat etmekteyiz; Hizmet verdiğiniz sektör de ki rekabet oranına Google, Yandex, Yahoo gibi arama motorlarının anahtar kelimelerinizin aylık aranma sayısına

Seo
Seo İle

Google'da
Üst Sıralarda Yerinizi Alın!

(Search Engine Optimization), kısaltmasıdır. Arama motorları işlemleri ile web sitelerini daha kolay bir şekilde taraması için yapılan teknik kriter düzenlemelerdir. (Search Engine Optimization) Türkçe de Arama motoru optimizasyonu demektir. Piyadaki rakiplerinize karşı artı bir önde başlamak ve daha çok arama almak için sizde MSY Yazılım ile web sitenizin googlede ilk sırada yer almak istiyorsanız SEO yaptırmayı unutmayın!

+
Kurumsal Seo
+
E-Ticaret Seo
+
Google Ads Seo
Seo

İYİ BİR SEO'NUN
MARKANIZA KATKILARI

01
Onsite Optimization

We help improve website content so visitors clearly understand how it relates to their search

01
Üst Sıralarda Yer Alırsınız

Google aramalarında rakiplerinizden önce sizin web siteniz yer alır.

02
Daha Fazla Müşteri

Müşterilerinizin önüne seo sayesinde ilk sırada çıkarsınız.

03
Bilinirlik Kazanın

Markanız ve hizmetinize göre anahtar kelimeler ile daha bilinir olun.

02
Keyword Research

We select themed keywords based on user-intent to solidify rankings based on what users searches

03
Link Building

We help improve website content so visitors clearly understand how it relates to their search

SEO Hizmeti Hakkında Neler Bilmek İstersiniz?

Search Engine Optimization ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe karşılığı, arama motoru optimizasyonu olarak ifade edilmektedir. SEO çalışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin arama motorlarına belli başlı kurallar ile uygun hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çalışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında daha görünür olur ve trafiklerini artırır. Arama Motorlarında, Web sitenizin görünürlüğünü arttırarak daha fazla müşteriye ulaşabilmek için doğru bir planlama yapmak gerekmekte. Bu planlama ile belirlenen hedeflere ulaşıldığı zaman doğal arama sonuçlarında üst sıralarda yer alarak sitenize gelen organik ziyaretçi trafiğinden dönüşüm elde edebilir ve satışı ve müşteri hedeflerinizi tutturabilirsiniz. Seo hizmeti ile daha çok tanının, daha çok aranın!

Avantajları;

  • Güvenilirliğin Artması
  • Uzun Vadeli Sonuçlar.
  • Marka Farkındalığı
  • Yüksek Yatırım Getirisi
  • Rekabet Avantajı
  • Görünür Olmak. Günden güne internetin tüketici davranışlarını şekillendirme üzerindeki etkisi artıyor.
  • Web sitesinin daha çok ziyaret edilmesi.
  • Daha çok arama alma

Sizde bu avantajlardan yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin!

Seo İçin Hizmet verdiğimiz Bölgeler Sırasıyla: Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrmapaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalaca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekemce, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu… Biz sizler için nerede olursanız olun hizmet vermekteyiz. Sizlerde hizmet için geç kalmayın!

100%

Güvenilir Sonuç

99%

Uygun Anahtar Kelime

98%

Google Analiz

97%

Etiket Başarısı

Bize Hemen Ulaşın