Sosyal Medya Reklamcılığı

Sosyal Medya Reklamcılığı marka bilincini en iyi şekilde empoze edildiği sistemdir.

Sosyal Medya Reklamcılığı

Sosyal Medya Reklamcılığı genel olarak uygun bütçeli olmakla beraber çalıştığınız sektöre göre etkili sonuçlar direkt olarak sağlanabiliyor. Firmanıza marka değeri katma aşamasında en büyük etkisi olan sosyal medya reklamcılığı hem maliyet cebinizin dostu hemde etkili bir prestij kaynağı.

Sosyal Medya Reklamcılığı

Sosyal Medya Reklamcılığı

FACEBOOK

Facebook reklamları sosyal medya reklamcılığının gözdesi konumundadır. Sosyal Medya denilince en çok etkileşim olan sitelerden biri olan facebook aktif 1.5 milyara yakın kullanıcı sayısı ile dünyanın en büyük sosyal platformu. Hal böyle olunca da sosyal medya reklamcılığının da gözdesi konumunda.

TWİTTER

Facebook’tan sonra en büyük ikinci sosyal kanal olan twitter doğrudan müşterilere ulaşmak için daha cazip olabiliyor. Firmanıza göre açılan anahtar kelime taglarında reklamınızın gösterilmesi doğrudan müşteri çekmek için tasarlanmış. Direk sonuca giden işlerde bir tık daha faydalı olan twitter seeding, üstelik maliyet açısından bütçeyi de çok zorlamıyor.

İNSTAGRAM

İnstagram reklamları  teknik görünüşte facebook reklamları ile aynı çalışma prensibine sahip olsa da ürün tanıtımı, e-ticaret siteleri, mobil uygulamalar gibi direk parasal ve ya stoklu ürünlerin reklamında en etkili sosyal medya pazarlamacılığı yoludur.

Call Now

WhatsApp