Google'da Üst Sıralarda Yerinizi Alın !

Sosyal Medya Reklamcılığı

Sosyal Medya Yönetimi ve Reklamcılığı

Sosyal medya reklamcılığı ve danışmanlığı için profesyonel hesap yönetimi ile sosyal medya ajansımız, sizlere kreatif çözümler sunar. Sosyal medya hizmetleri ve sosyal medya yönetimi için alanında tecrübeli sosyal medya uzmanı ekibimiz, işletmenizi başarıya götürecek stratejiler geliştirir.

Sosyal medya yönetimi ve reklamcılığı alanında yılların tecrübesine sahip sosyal medya şirketi arıyorsanız, doğru yerdesiniz!

 

İnstagram – Facebook Reklam ve Hesap Yönetimi

İnstagram ve Facebook gibi sosyal medya reklam şirketi MSY Yazılım, İnstagram ve Facebook Sponsorlu Reklam, Reels reklam danışmanlığı ve İnstagram, Facebook hesap yönetimi yapmaktadır.

Profesyonel İnstagram, Facebook Yönetimi, İnstagram ve Facebook Danışmanlığı hizmetinde; sosyal medya uzmanlarımız, sizler için doğru hedef kitleleri belirleyerek marka bilinirliğinizi arttırmanızı sağlar.

İşletmeniz için İnstagram ve Facebook’ta reklam verin, benzersiz hedefleme ve eyleme dönüştürülebilir istatistiklerle potansiyel müşterilerinize erişin.

Yeni yıla özel %30 indirim kampanyamızdan yararlanmak için hemen bize ulaşın.

Facebook

 Facebook reklamları sosyal medya reklamcılığının gözdesi konumundadır. Sosyal Medya denilince en çok etkileşim olan sitelerden biri olan facebook aktif 1.5 milyara yakın kullanıcı sayısı ile dünyanın en büyük sosyal platformu. Hal böyle olunca da sosyal medya reklamcılığının da gözdesi konumunda.

 

Twitter

 Facebook’tan sonra en büyük ikinci sosyal kanal olan twitter doğrudan müşterilere ulaşmak için daha cazip olabiliyor. Firmanıza göre açılan anahtar kelime taglarında reklamınızın gösterilmesi doğrudan müşteri çekmek için tasarlanmış. Direk sonuca giden işlerde bir tık daha faydalı olan twitter seeding, üstelik maliyet açısından bütçeyi de çok zorlamıyor.

İnstagram

 İnstagram reklamları  teknik görünüşte facebook reklamları ile aynı çalışma prensibine sahip olsa da ürün tanıtımı, e-ticaret siteleri, mobil uygulamalar gibi direk parasal ve ya stoklu ürünlerin reklamında en etkili sosyal medya pazarlamacılığı yoludur.

Açık Sohbet
1
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Merhaba size Msy Yazılım Web Sitesi Üzerinden Mesaj Atıyorum.
Hemen Arayın