sosyal medya yönetimi fiyat

Sosyal Medya Yönetetimi Fiyat

Sizler için sosyal medya yönetimi fiyat uygun tutarak sizlerin tanımasını sağlıyoruz. Sosyal medya yönetimi fiyat uygun olmasına rağmen, sosyal medya sayfalarının ve hesaplarının nasıl kullanılması gerektiğini, bu sürecin ne şekilde işlemesini gerektiğini, kriz anında nasıl bir yöntem izlenebileceğini ve imaj yönetiminin nasıl yapılması gerektiğini gösteren durumlar bütünüdür. Sosyal medya yönetimi fiyat sektörel anlamda uygunluğunu koruyoruz. Günümüzde iletişim anlamında güçlü bir yeri olan sosyal uygulamaların, önüne geçilemez bir pazarlama stratejisi olarak görülebilir. Bu nedenle  medya yönetiminin önemi bir tık daha güçlenmiş olur.

Sosyal Medya Yönetimi Fiyatları

Sosyal medya yönetimi fiyat, uygun tutarak neler yapıyoruz.

Sosyal medya reklamcılığında uzman olan ekibimiz, kârlılığınızı en üst düzeye çıkarmak için ürününüzün edinme bedelini hesaplamanıza yardımcı oluyor. Reklamlarınızı tasarlıyor, kampanyalarınızı oluşturuyor, verileri düzenli olarak analiz ediyor bu sonuçlara göre satışlarınızı artırmaya odaklanıyoruz. Aynı zamanda gün içerisinde hesabınızda gönderi+hikaye paylaşarak hesabınızı da güncel, güçlü ve dinamik tutmak için çalışıyoruz. Facebook ve Instagram Reklamları, platformda çok fazla zaman harcayan potansiyel müşteri hacmi nedeniyle genellikle müşterilerimiz için en karlı kanaldır.

Sosyal Medya Yönetimi İçin Bizimle İletişime Geçin!

 

Sosyal Medya Reklamcılığı

Facebook & İnstagram

Facebook ve Instagram reklamları, küresel dijital reklam harcamalarının % 18,4’ünü oluşturmaktadır. 

Müşterilerinizin online da vakit geçirdikleri yerlerden ulaşmak için çok büyük bir fırsatınız oluşuyor.

sosyal medya reklam
01
01

Neler Yapıyoruz (Kısaca)

Sosyal medya reklamcılığında uzman olan ekibimiz, kârlılığınızı en üst düzeye çıkarmak için ürününüzün edinme bedelini hesaplamanıza yardımcı oluyor.

Reklamlarınızı tasarlıyor, kampanyalarınızı oluşturuyor, verileri düzenli olarak analiz ediyor bu sonuçlara göre satışlarınızı artırmaya odaklanıyoruz.

Aynı zamanda gün içerisinde hesabınızda gönderi+hikaye paylaşarak hesabınızı da güncel, güçlü ve dinamik tutmak için çalışıyoruz.

Facebook ve Instagram Reklamları, platformda çok fazla zaman harcayan potansiyel müşteri hacmi nedeniyle genellikle müşterilerimiz için en karlı kanaldır.

03
03

Twitter Reklamları

· Dilediğiniz Bütçede Twitter Reklamlarını Yönetebiliriz !

· Detaylı Hedef Kitle Eşleştirmeleriyle, Reklamlarınızı Potansiyel Müşterilerinize Gösteririz.

· Reklam Alaka Düzeyini Artırarak, Daha Düşük Bütçelerle, Daha Fazla Kişiye Ulaşmanızı Sağlamaktayız.

· Reklamların İşletmenize Sağladığı Faydayı, Detaylı Raporlamalar ile Sunmaktayız.

· Kampanya Optimizasyonları Sonrasında %85’e Varan Bütçe Tasarrufu Sağlamaktayız.

· Bugüne Kadar Sağladığımız Müşteri Memnuniyetini, Şikayetsiz Hizmet Sürecimizi Devam Ettirmek Adına, Titizlikle ve Yüksek Sorumlulukta Hizmet Vermekteyiz.

02
02

İnstagram Reklamları

Instagram Sponsor Reklam Instagram kullanıcılarının %60’ı, Instagram’da her gün yeni ürünler keşfediyor. Ziyaretçilerinizi artırmak ve hedef kitlenize ulaşmak için siz de bu platformdan faydalanabilirsiniz. Instagram reklamları her ölçekten işletmenin kullanabileceği reklamlardır. Instagram üzerinden yayınlayabileceğiniz reklam türleri;

· Fotoğraf Reklamları

· Video Reklamları

· Hikaye Reklamları

· Dönen Reklamlar

Yukarıda belirttiğimiz Instagram reklamlarını kullanarak daha çok ziyaretçiye ulaşabilir, web sitenize ya da uygulamanızın sayfasına yapılan tıklamaları artırabilir, videolarınızı izletebilir ve son olarak markanızın bilinirliğini artırabilirsiniz.

04
04

Facebook Reklamları

MSY ekibi olarak, düşük bütçelerle daha çok ziyaretçiye ulaşmak için ilgi çeken hedef kitle profilleri, reklam içerikleri ve reklam görselleri ile kaliteli reklamlar hazırlıyoruz. Kampanyalarınızı hedeflenen en yüksek performansa ulaşmak için iyileştiriyoruz. · Marka bilinirliği ve haber kaynağı sponsor reklam.

· Trafik, etkileşim, uygulama yüklemeleri, video görüntülemeleri ve potansiyel müşteri bulma reklamları.

· Dönüşümler, ürün kataloğu satışları ve mağaza ziyaret reklamları içeriklerin arasında ve kenar çubuğunda görüntülenen sponsorlu hikayeleri doğru bir biçimde ayarlayarak, daha çok tıklanma ve dönüşüm sağlayabilirsiniz.

Bize Hemen Ulaşın