Esenyurt Google Ads Nedir?

Esenyurt Google Ads ile google ve web sitelerinde ürün ve hizmetlerinizi tanıtabilir, satışlarınızı arttırabilirsiniz. Google Ads ile reklam vererek Google aramalarında müşterilerin karşısına çıkabilirsiniz. Anahtar kelimeler ve stratejik kampanya kurulumu ile müşterilerinizi hedef alıyoruz. Reklam metinlerinizi kitlenize hitaben yazıyoruz.

Google ve arama motorlarında en üst sırada olmanız için güncellemeler yapıyoruz. Yaptığımız web siteleri seo hizmeti ile güçlendirdikten sonra Google reklamları ile rakiplerinize karşı artı bir öne atıyoruz sizi.

esenyurt google ads

Esenyurt Google Ads Faydaları nelerdir?

Google Ads arama ağı modeli, reklamlarınızı çok yüksek bir trafik hacmi olan aram sonuçları ağında göstermenizi sağlar. Satışları artırabilen, potansiyel müşterileri çekebilen ve e-ticaret sitenizdeki trafik elde etmenizi sağlayan arama ağı reklamları, alaka düzeyi yüksek bir yöntemdir. Birkaç adımda arama ağı reklamı vermek mümkündür.

Anahtar Kelime Seçimi

Arama ağı reklamları, anahtar kelime eşleşmeleri ile çalışır. Kampanya oluştururken belirlediğini anahtar kelimenin Google’da aratılması halinde çıkan sonuçların arasında reklamınız gösterilir. Anahtar kelime eşleşmeleri üç farklı şekilde çalışır ve tercih sizindir.

Tam eşlemede belirlediğiniz anahtar kelime ile aynı anlamı taşıyan aramalarda reklamınız gösterilir. Sıralı eşlemede ise reklamınızın gösterileceği aramalar, anahtar kelimeniz ile aynı anlamı içeren aramalardır. Eşleme türü belirtmemeniz halinde otomatik olarak geniş eşleme aktif hale gelir ve reklamınız, anahtar kelimeniz ile alakalı tüm aramalarda kullanıcıların karşısına çıkabilir.

Reklam Metni Hazırlamak

Reklamınızda kullanacağınız metnin reklamınız ile alakalı, açık ve net, teşvik edici ve ilgi çekici olması gerekir. Metinde e-ticaret sitenizi farklı kılan “ücretsiz gönderim”, “ürün çeşitliliği” gibi detaylara yer vermelisiniz. İndirim, kampanya, hediye gibi tekliflerinizden bahsetmelisiniz. “Satın alın”, “Hemen arayın” gibi harekete geçirici mesajlar ile birlikte anahtar kelimelerinize yer vermeyi de unutmamalısınız.

Reklam Vermeden Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

Google üzerinden reklam vermek son derece kolay bir hale gelmiş durumdadır. Fakat yine de dikkat etmeniz gereken bazı detaylar vardır. Satışlarınızı sadece reklam vererek değil, ancak “doğru” reklam vererek artırabilirsiniz. Bunun için sağlam temeller üzerine kurulmuş bir ön çalışma yapmak faydalı olabilir.

Sektörde Büyümenin En İyi Yolu

Reklamlarınız için MSY Yazılım ile çalışmaya başladığınız zaman birçok hizmetimizden ücretsiz yararlanabilir, sınırsız teknik destek alırsınız. Bizimle çalışmaya yeni başlayan firmalar için hediye ettiğimiz ek bütçelerle maliyet avantajı elde eder, risk almadan daha az ödeyerek daha yüksek kazanç sağlarsınız. Hesap optimizasyonu sayesinde reklam bütçeniz daha verimli kullanılır, %85’lere varan oranlarda tasarruf yapabilirsiniz. 

Etiketler : esenyurt google reklam verme, esenyurt google ads, esenyurt seo, esenyurt google reklamcılığı, google ads reklam ver, esenyurt reklam, esenyurt reklam ver, esenyurt google reklam ver, esenyurt

ads reklam ver

Bize Hemen Ulaşın